آموزش و مشکلات نصب نرم افزار های شبیه ساز اندروید ( Training And Troubleshooting Installing Android Simulator )

Hamyar Rayaneh

سیستم عامل اندروید چیست؟

سیستم عامل اندروید یک سیستم عامل بسیار کاربردی و جالب است . اسم این سیستم عامل به معنای یک ربات (ماشینی که به وسیله کامپیوتر کنترل می‌شود) می باشد . در سال 2005 گوگل ، شرکت اندروید را تاسیس کرد و با نسخه های متعدد توانست محبوبیت خوبی را کسب کند . اندروید در واقع سیستم عامل موبایل و تبلت است که امروزه با پیشرفت اطلاعات این سیستم عامل در موارد گوناگونی توانسته توسع بیابد. جالب است که بدانید ، سیستم عامل اندروید خود قدرت گرفته از لینوکس است و لینوکس خود به تنهایی یک سیستم عامل دیگر است که بر روی سیستم های رایانه ای قابل نصب می باشد و دارای امکانات فراوانی می باشد. برنامه نویسان اندرویدی با استفاده از توابع و API موجود در دستورات برنامه سازی میتوانند از کلیه امکانات یک گوشی هوشمند استفاده کنند و برنامه هایی نظیر Busybox . Xposed . Appface . Game hacker را ساخته و می توانید شما به آسانی از آن استفاده کرده و نهایت لذت یک گوشی هوشمند را داشته باشید. هر چند که گوشی های اندروید توسط شرکت گوگل ساخته شد ، اما جالب است که بدانید این سیستم عامل کد باز (Open Source) بوده و توسط برنامه نویسان ماهر به شکل ها و ماژول های بسیار کاربردی شکل گرفته و توانایی بشر را نسبت به انواع برنامه ها آسان تر و عملی سرگرم کننده به شمار می آورد ، چرا که با این سیستم عامل می توان ، فیلم های واقعیت مجازی و بازی های واقعیت مجازی را انجام داد ، بی آنکه تصور مجازی بودن آن را داشته باشید.

از ویژگی های اندروید

1- تغییر ظاهر آن به آسانی

2- استفاده از 100% توان یک گوشی هوشند

3- سرعت بالا

4- پردازش اطلاعات به شکل های مختلف

5- هماهنگی بین اجزای سیستمی (از نظر نوع عملکرد)

6- رابطه کاربری هوشمند و حرفه ای

7- روت شدن و دسترسی به امکانات پنهان سیستمی

8- ارزان بود قیمت نسبت به آیفون

9- استفاده از بلوتوث و وای فای

شبیه ساز اندروید چیست؟

برنامه شبیه ساز اندروید یک برنامه ، برای اجرای فایل های اندرویدی در سیستم عامل ویندوز (لپ تاپ - کامپیوتر) می باشد ، سیستم عامل هایی مثل Windows 7 (ویندوز 7) Windows 8.1 (ویندوز 8.1) Windows 10 (ویندوز 10) شما کاربران گرامی میتوانید با نصب یکی از شبیه سازها از نرم افزار و فایل های اندرویدی خود استفاده کرد . برای آنکه از چگونگی استفاده شبیه ساز ها بدانید می توانید از منابع بالا استفاده کنید.

اگر در نصب و راه اندازی و آموزش کامل نرم افزار های شبیه ساز مشکلات وسوالاتی دارید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه ناجی شما باشند.

Up