آموزش نصب کاستوم رام ، روت ، جیلبریک و پاسخگویی به رفع مشکلات موبایل ( Learn Install Rom Custom, Root, Jailbreak And Answer Problems Mobile )

Hamyar Rayaneh

امروزه تلفن های همراه یکی از وسایل پر کاربرد برای مردم شده است که این عمر موجب شده تا مردم زمان بیشتری را صرف گذراندن اوقات فراقت با تلفن همراه کنند. در زمان های قدیم مردم از تلفن همراه را بعنوان یک وسیله پیام رسان صوتی استفاده می کردن اما امروزه با وجود برنامه ها و ابزار های پیام رسانی ، می توانید با استفاده از برنامه هایی مثل Imo و Duo به ارسال پیام های تصویری بپردازید.
گوشی های هوشمند علاوه بر نقاط قوتی که دارند مانند سرگرمی ، ارتباط با دیگران و کمک در زمان های اضطراری ، معایبی نیز دارا می باشند. از معایب گوشی های هوشمند می توان به وابستگی بیش از حد به گوشی های تلفن همراه و ایجاد حواس پرتی در رانندگی دانست.
گوشی های هوشمند امروزه با سیستم عامل های مختلفی وارد بازار شده اند برای مثال می توان به سیستم عامل اندروید (Android) ، آی او اس (IOS) ، ویندوز فون (Windows Phone) ، بلک بری او اس (Blackberry) ، سیمبین (Symbian) ،جاوا (Java ME) ، بادا (Bada) و اوبونتو (Ubuntu) اشاره کرد. شاید از بین سیستم عامل های گفته شده اندروید و آی او اس را بیشتر بشناسید ولی سیستم عامل های سیمبین و بادا و همچنین جاوا نیز در زمان خود یکی از بهترین سیستم عامل ها بودن.

انواع موبایل ها (Types Of Mobiles)

شما کاربران محترم اگر در زمینه نصب درایور و راه اندازی انواع لپ تاپ ها مشکلات و سوالاتی دارید با شماره 9099071728 تماس بگیرد تا در کمترین زمان به پاسخ خود برسید.

Up